Medarbejdere

Teaterdirektør
Sargun Oshana
sargun@grob.dk

Producent og administrationschef
Maja Ries
maja@grob.dk

Teknik- og produktionschef
Gitte Knudsen
gitte@grob.dk

PR- og kommunikationschef
Mikkel Skov Petersen
mikkel@grob.dk

Dramaturg og international producer
(associate director)
Jesper Pedersen
jesper@grob.dk

Assisterende producent, publikumsudvikler
og forhuschef
Mie Kanø mie@grob.dk

Grows kreative producent
Mie Kanø grow@grob.dk

Bogholder

Susanna C. Iversen susanna@grob.dk

Forhuspersonale

Agnete Henneberg, Amanda Mogensen Obitz, Karla Borup Jonsen, Siw Ulrikke Maibom, Tanja Møller Jensen, Fenek Ismail, Muntas Jamal Muuse

Bestyrelse

Martin H.-H. Bender (formand), Nicole Maria Langkilde, Jørgen Ramskov, Morten Westergaard, Lars L. Nielsen, Nastja Arcel

Næste forestillinger på GROB