Teaterchef
Sargun Oshana

for henvendelser, kontakt
producent Maja Ries

Producent og administrativ chef
Maja Ries
maja@grob.dk
Gitte Knudsen
Teknik- og produktionschef
Gitte Knudsen
gitte@grob.dk
Jesper Pedersen
Kurator /
international producer
Jesper Pedersen
jesper@grob.dk

Mie Kanø
Udviklingschef
Mie Kanø 
mie@grob.dk
PR-ansvarlig
Clara Lindstrøm Gleerup
clara@grob.dk

Billetmedarbejder: Agnete Henneberg billet@grob.dk Bogholder: Susanna C. Iversen susanna@grob.dk
Forhuspersonale: Agnete Henneberg, Mathias Sauer, Tanja Møller Jensen, Ewin Ukkurt,
Sara Erdem, Octavia Bormann, Aksel Friis, Julius Sander Knudsen
Bestyrelse: Martin H.-H. Bender (formand), Nicole Maria Langkilde, Jørgen Ramskov,
Morten Westergaard, Lars L. Nielsen, Nastja Arcel

Næste forestillinger på GROB