Teaterdirektør
Sargun Oshana
sargun@grob.dk
Producent og administrationschef
Maja Ries
maja@grob.dk
Gitte Knudsen
Teknik- og produktionschef
Gitte Knudsen
gitte@grob.dk
Jesper Pedersen
Dramaturg og international producer
(associate director)
Jesper Pedersen
jesper@grob.dk
Mie Kanø
Udviklingschef
Mie Kanø 
mie@grob.dk

Grows kreative producent
Mie Kanø 
grow@grob.dk

Bogholder: Susanna C. Iversen susanna@grob.dk
Forhuspersonale: Agnete Henneberg, Amanda Mogensen Obitz, Karla Borup Jonsen, Siw Ulrikke Maibom, Tanja Møller Jensen & Aksel Friis Bestyrelse: Martin H.-H. Bender (formand), Nicole Maria Langkilde, Jørgen Ramskov, Morten Westergaard, Lars L. Nielsen, Nastja Arcel

Næste forestillinger på GROB