Personale

Kunstnerisk leder Per Scheel-Krüger per@grob.dk
Henvendelser vedr. gæstespil, co-produktioner og CPH STAGE skal ske til Per

Administrativ leder/producent Maja Ries maja@grob.dk

PR- & kommunikationschef Mikkel Skov Petersen mikkel@grob.dk

Billetchef og årskortansvarlig Ida Greiff ida@grob.dk

Produktionsleder Gitte Knudsen gitte@grob.dk

Dramaturg og international producer Jesper Pedersen jesper@grob.dk

GROW-koordinator Martin Zarp grob.grow@gmail.com

Skolekonsulent/dramapædagog Freja Rault-Lykkeberg freja@grob.dk

Kommunikationsmedarbejder Charlotte Hummeluhr charlotte@grob.dk

Bogholder Susanna C. Iversen susanna@grob.dk

Forhuspersonale Leah Stryhn Petersen, Amanda Mogensen Obitz, Sidsel Dalager,
Signe Moore, Mia Sonne Friis, Marie Overgaard, Agnete Henneberg & Karla Borup Jonsen

Bestyrelse Martin H.-H. Bender (formand), Ulrik Bro Müller, Nicole Maria Langkilde,
Jørgen Ramskov, Morten Westergaard, Lars L. Nielsen

Næste forestillinger på GROB