Personale

Kunstnerisk leder Per Scheel-Krüger per@grob.dk

Administrativ leder/producent Maja Ries maja@grob.dk

PR- & kommunikationschef Mikkel Skov Petersen mikkel@grob.dk

Billetchef & AV-ansvarlig Ida Greiff billet@grob.dk / ida@grob.dk

Produktionsleder Gitte Knudsen gitte@grob.dk

Dramaturg og international producer Jesper Pedersen jesper@grob.dk

GROW-koordinator Martin Zarp grob.grow@gmail.com

Skolekonsulent/dramapædagog Freja Rault-Lykkeberg freja@grob.dk

Kommunikations- og teatermedarbejder Astrid Ingemann info@grob.dk

Bogholder Susanna C. Iversen susanna@grob.dk

Forhuspersonale Nova Sommer, Nicolai Perrild, Leah Stryhn Petersen, Amanda Obitz, Henriette Lund, Sidsel Dalager & Signe Moore

Bestyrelse Martin H.H. Bender (formand), Ulrik Bro Müller, Nicole Maria Langkilde,
Jørgen Ramskov, Morten Westergaard, Lars L. Nielsen

Næste forestillinger på GROB